De Haagse Hogeschool Bachelor Studies

IPO'ers in uw bedrijf

IPO leidt op tot een direct inzetbare, praktische ontwerper. Dit bereiken we door de studenten op diverse manieren in aanraking te laten komen met de praktijk en daar ook aan de slag te gaan. Samenwerking en interactie staan dan ook centraal en niet alleen bij stage en afstuderen maar ook in het ontwerponderwijs.

Stage en afstuderen

IPO studenten gaan eind derde jaar en eind vierde jaar op stage in het bedrijfsleven. De stageplaatsen worden doorlopen bij zeer diverse bedrijven variërend van het MKB tot internationaal opererende multinationals tot aan ontwerpbureaus. Voor de IPO'er dé kennismaking met de praktijk. Voor de bedrijven een frisse, direct inzetbare stagiair met kennis van ontwerpen. Tijdens de afstudeerstage wordt een opdracht zelfstandig door de student doorlopen.

IPO is continu op zoek naar bedrijven die met ons willen samenwerken om studenten de kans te geven om juist die plek te vinden waar hij/zij het best tot zijn recht komt. Een positieve ervaring met de student tijdens het afstuderen kan leiden tot een vers afgestudeerde medewerker die u bedrijf al door en door kent. Kijk bij stage en afstuderen wat u van een student kan verwachten tijdens een stageperiode.

Meer informatie of een aanbod voor een stageplek?

Indien u meer informatie wenst of een stageplaats wilt aanbieden neem dan contact op met Roel van der Garde (stagecoördinator IPO) of Hans Glerum (afstudeercoördinator IPO).

Ontwerpopdrachten

De opdrachten in de opleiding zelf worden zoveel mogelijk uitgevoerd in samenwerking met datzelfde bedrijfsleven. In overleg met het bedrijf wordt gekeken of en waar de, door hen, verstrekte opdracht zou kunnen passen in de opleiding. Het doel is hier om studenten te laten werken aan reële opdrachten uit de praktijk. De bedrijven zien vele studenten aan hun project werken. Studenten die potentiële nieuwe werknemers of nieuwe afnemers zijn.

Meer informatie of een aanbod voor een ontwerpopdracht?

Indien u meer informatie wenst of een ontwerpopdracht wil aanbieden neem dan contact op met Jan-Willem Koole (ontwerpcoördinator IPO).

Vacatures

Als u op zoek bent naar een afgestudeerde IPO'er voor uw bedrijf kunt u contact opnemen met Hans Glerum. Hij kan uw vacature bekend maken aan alle alumni van IPO.



print | sitemap | abc-index | disclaimer | beheer
      Volg ons op Twitter Volg ons op LinkedIn Volg ons op Hyves Volg ons op Facebook Volg ons op Youtube