Stage en praktijkervaring
Veel kennis in huis hebben is niet genoeg. Je moet ook weten hoe je die gebruikt, hoe je kennis toepast in reële situaties. Onze studenten leren niet alleen hoe ze onafhankelijk kunnen denken, maar ook hoe ze zelfstandig kunnen handelen. Praktische ervaring en onafhankelijk denken zijn belangrijke elementen van ‘De Haagse ervaring’.
Tijdens de opleiding houd je je daarom bezig met reële situaties en echte internationale organisaties. Als onderdeel van het programma ga je onderzoek doen, rapporten maken en presentaties geven voor een organisatie ofwel hier in Nederland, of elders.
Stage
Tijdens je drie maanden durende stage bij een internationaal georiënteerde organisatie pas je de kennis en vaardigheden toe die je je tijdens de opleiding eigen hebt gemaakt. Dankzij een groot netwerk van organisaties en bedrijven kunnen we onze studenten een interessant pakket met mooie stageplaatsen aanbieden.