Discovery Channel toont 'De slimste Race'
10-10-2011
In mei reed het team The HydroCruisers tijdens de Shell-Eco Marathon een wereldrecord. Vanaf maandag zendt Discovery Channel een tweedelige documentaire uit van de race.
>>
'Het is hier schoolser geworden'
19-01-2011
De Delftse vestiging van De Haagse Hogeschool is al weer ruim een jaar op de campus gevestigd. Directeur Marian van Noort is 'dolblij' dat het aantal studenten sindsdien stijgt. Ze denkt dat zowel het bindend studieadvies aan de TU als vestiging op de campus hierbij een rol speelt.
Lees verder >>
Simple Smart Innovations wint prijs "meest innovatieve product
17-01-2011
Ons Studentenbedrijf, Simple Smart Innovations, kan u met trots vertellen dat ons product is bekroond tot het meest innovatieve product van Zuid-Holland. Zo vonden de juryleden van Jong Ondernemen die aanwezig waren bij de Company Launch Zuid-Holland in het hoofdkantoor van Siemens. Van de 76 HBO-deelnemers heeft de jury van Jong Ondernemen niet alleen onze geweldige presentatie van onze 2 lieftallige dames beloond, maar juist ook het innovatieve aspect van ons product. Ons bedrijf is opgericht door 9 zeer enthousiaste, gemotiveerd en ruimdenkende studenten die er het volste vertrouwen in hebben dat dit product een succes wordt. Aan de titel van 'meest innovatieve product' is een prijs verbonden waardoor wij als bedrijf op 12 en 13 januari op een tweedaagse netwerk bijeenkomst staan, de hoofdprijs van de Company Launch Zuid-Holland!
Ons product dat de naam 'Delfse Doek' draagt, heeft veel weg van een normale theedoek. Wat onze theedoek zo speciaal maakt dat er een prijs mee gewonnen wordt, is dat de door SSI ontworpen innovatieve doek een compleet nieuwe manier van poleren en afdrogen voor particulieren en het topsegment van restaurants realiseert.
Jasper Dirks
PR/Communicatie
Simple Smart innovations