H/Link afstudeerprijs
H/Link, het magazine voor studenten en medewerkers van De Haagse Hogeschool, looft een prijs uit voor het beste, leukste en nieuwswaardigste afstudeeronderzoek. Tussen alle beleidsnota's over onderzoek aan het hbo zouden we bijna vergeten dat studenten in hun loopbaan ook een keer succesvol een onderzoek moeten afronden. Hun publicatie: de scriptie.
H/Link ging op zoek naar nieuwswaardige scripties en nomineerde zeven stuks in haar eerste jaargang voor de H/Link afstudeerprijs. Criteria waar de scriptie aan moest voldoen: nieuwswaardig, hoog niveau (volgens de opleiding), publiek toegankelijk en recent.
Genomineerden
Jury
De jury bestond uit Belinda van der Gaag (docent en journalist), Ruud Ligtvoet (medewerker HBO-Kennisbank) en Bas Schrijver (persvoorlichter De Haagse Hogeschool).