Centre of Expertise Cyber Security

Het in 2015 opgerichte Centre of Expertise Cyber Security (CoECS) van De Haagse Hogeschool richt zich op het verhogen van cybersecurity van organisaties die niet of onvoldoende zijn toegerust op cyberdreigingen. Het beschikt over een sterk (inter)nationaal netwerk en voert met lectoren, onderzoekers, kenniskringleden en studenten hoogwaardig onderzoek uit op meerdere cybersecuritythema’s. Ook is het betrokken bij de ontwikkeling van diverse opleidingsprogramma’s en masters binnen en buiten De Haagse Hogeschool. 

CoESC 2019

Het team

dr. Rutger Leukfeldt

Lector Cyber Security in het mkb

e.r.leukfeldt@hhs.nl
+31 (0)6 - 46 61 01 44

LinkedIn LinkedIn profiel

dr. Thomas Quillinan

Lector Network and Systems Engineering Cyber Security

t.b.quillinan@hhs.nl

LinkedIn LinkedIn profiel

dr. Marcel Spruit

Lector Cyber Security and Safety

m.e.m.spruit@hhs.nl

LinkedIn LinkedIn profiel

drs. Iris Meerts

Manager Centre of Expertise Cyber Security

i.p.meerts@hhs.nl

LinkedIn LinkedIn profiel

dr. Susanne van ‘t Hoff – de Goede

m.s.vanthoff-degoede@hhs.nl

LinkedIn LinkedIn profiel

dr. Elif Erdemoglu Kiesow Cortez CIPP/E

e.erdemoglu@hhs.nl

LinkedIn LinkedIn profiel

René Visser

r.f.visser@hhs.nl

Sleep opzij

Contact