Bereikbaarheid Student services tijdens het zomerreces (19 juli t/m 27 augustus 2021)

haagse-hogeschool-groot-1

Student services Desk (Ovaal 1.02)

Centrale Studenten Inschrijvingen (CSI), International Office en Study & Career Centre

De Student services Desk in Ovaal 1.02 heeft tijdens het zomerreces afwijkende openingstijden:
  • Van 19 juli t/m 13 augustus 2021: maandag t/m vrijdag van 11:00 tot 15:00 uur.
  • Vanaf maandag 16 augustus 2021: maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 16:30 uur.
Telefoonnummer: 070 - 445 8585. Contact via e-mail:

Studiekeuzeadviseurs (Study & Career Centre)

De studiekeuzeadviseurs zijn tijdens het zomerreces beperkt bereikbaar:
  • Afwezig van maandag 9 augustus tot en met vrijdag 20 augustus 2021.
  • Het WhatsApp spreekuur vervalt tussen 19 juli en 27 augustus 2021.

Studentendecanaat

  • Pauline de Boer: werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag  
    Afwezig: 19 en 20 juli, 26 juli t/m 30 augustus 2021 j.p.deboer-1@hhs.nl
  • Claudine de Booijs: werkdagen: dinsdag en donderdag  
    Afwezig: 26 juli /m 22 augustus 2021 c.m.debooys@hhs.nl
  • Laura Braun: werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
    Afwezig: 22 juli t/m 25 augustus 2021 L.Braun@hhs.nl
  • Ronald Brijer: werkdagen: maandag t/m vrijdag  
    Afwezig: 19 juli t/m 22 augustus 2021 r.brijer@hhs.nl
  • Niels Emonts: werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag  
    Afwezig: 12 juli t/m 26 augustus 2021 n.a.emonts@hhs.nl
  • Rachel de Groot: werkdagen: maandag t/m vrijdag  
    Afwezig: 19 juli t/m 29 augustus 2021 r.e.degroot@hhs.nl
  • Anke van Hazendonk: werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag (oneven weken)  
    Afwezig: 19 juli t/m 29 augustus 2021 j.f.m.vanhazendonk@hhs.nl
  • Karlien Higler: werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag  
    Afwezig: 19 juli t/m 25 augustus 2021 k.j.p.higler@hhs.nl
  • Karin de Hilster: werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag  
    Afwezig: 15 juli t/m 29 augustus 2021 c.j.dehilster@hhs.nl
  • Marjolein Pronk: werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag  
    Afwezig: 16 juli t/m 29 augustus 2021 m.l.pronk@hhs.nl
  • Mieke Ridder: werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag  
    Afwezig: 26 juli t/m 22 augustus 2021 m.ridder@hhs.nl
  • Femke Roos: werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag  
    Afwezig: 19 juli t/m 22 augustus 2021 f.roos@hhs.nl
  • Karin Verbrugge: werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag  
    Afwezig: 19 juli t/m 23 augustus 2021 k.verbrugge@hhs.nl

Studentenpsychologen

De studentenpsychologen zijn tijdens het zomerreces beperkt beschikbaar voor afspraken. 

 Studentenpsycholoog  Afwezig
 Christelle Delorme  maandag 19 juli t/m vrijdag 27 augustus 2021
 Maarten Geers  maandag 19 juli t/m vrijdag 27 augustus 2021
 Marieke Lambeek  maandag 19 juli t/m vrijdag 20 augustus 2021
 Kim van Roon  maandag 19 juli t/m vrijdag 20 augustus 2021

In geval van spoed; neem contact op met je huisarts.
Het secretariaat van de studentpsychologen (Ovaal 1.02, Student services Desk) is tijdens het zomerreces niet bereikbaar van maandag 26 juli t/m vrijdag 13 augustus 2021. 

Team Campus

Campus Student Life & Sports

Johanna Westerdijkplein 66, campus@hhs.nl.
Campus Student Life & Sports gesloten van 19 juli t/m 13 augustus 2021. 

Sport & Fitness

Tijdens het zomerreces is de fitness gesloten en is er geen sportprogramma. 
De fitness opent weer op maandag 23 augustus en vanaf maandag 30 augustus gaat het sportprogramma weer van start. Kijk op het studentennet voor het sportaanbod in het nieuwe studiejaar!
Vragen? sports@hhs.nl