Stages en afstudeeropdrachten

U wilt innoveren en u zoekt nieuwe inzichten? Heeft u een haalbaarheidsstudie, marktevaluatie, of verse technische kennis nodig? En wilt u tegelijkertijd een student de kans geven zich in de praktijk en maatschappelijk te ontplooien? Dat kan als stagebedrijf! Er zijn verschillende vormen van samenwerking mogelijk: stages, projecten, afstudeeropdrachten of onderzoek. Als stagebedrijf begeleidt u studenten actief, maar stelt u hen wel in staat om de werkzaamheden of afstudeeropdracht zelfstandig uit te voeren.

Opleidingsopdrachten

Tijdens hun opleiding, gaan onze studenten regelmatig aan de slag met projecten die zij zelf opstarten. In opdracht van bedrijven of instellingen, werken zij multidisciplinair of individueel aan concrete thema’s. Denk bijvoorbeeld het bouwen van een energiezuinige racewagen. Onze studenten worden daarbij geholpen door docenten, lectoraten, maar ook door bedrijven of instellingen.

Meer informatie over stages, afstudeer- of opleidingsopdrachten? Of wilt u van gedachten wisselen over de mogelijkheden? Neem contact met ons op via het contactformulier.

Interessegebieden en opleidingen

Uw bedrijf of organisatie wil samenwerken met De Haagse en u weet al in welke richting? Kijk hieronder bij de interessegebieden. De contactpersonen van de praktijk/stagebureaus kunnen u helpen. Samen met u bekijken zij welke opleiding het beste aansluit bij uw vraag. Ook is het mogelijk rechtstreeks contact op te nemen met de opleidingen.

Bestuur, Recht en Veiligheid

Medewerkers praktijkbureau:
I.W.M. Hommenga (Ingrid) en E.E.A. van der Laan (Erik)

Telefoon: 070 - 4457337
Mobile: 06 - 5787 0896
Email: BRV-OnStage@hhs.nl

LAP coördinator duaal jaar 3 en 4
André Deelen
070 - 445 8349
a.deelen@hhs.nl

Adviseur werkgevers 
Bernard Beijk 
070- 445 8928

Bureau externe betrekkingen 
Rugzak 4.50 
070 - 445 7508

Jan Jaap Gelevert 
06 - 4178 1589 
J.J.Gelevert@hhs.nl

Annet Verwest 
06 - 2552 6372
j.a.verwest@hhs.nl

David den Dunnen 
Coördinator, External Relations 
SL 4.68 
070 - 445 8793 
d.dunnen@hhs.nl

Business, Finance & Marketing

Medewerkers Externe Betrekkingen

Sharon Zandwijken (IBMS)
Telefoon: 070 - 445 8164
Email:
S.R.Zandwijken@hhs.nl

Marlies Sieswerda (BE,CE)
Telefoon: 070 - 445 8220
Email:
M.Sieswerda@hhs.nl

Emmy Schrijn-van Heckers (AC, BE DT, IFMC, SBRM)
Telefoon: 070 - 445 7697
Email:
E.Schrijn@hhs.nl

Informatiepunt ST 2.45
070 - 445 7697
AFM-Praktijk@hhs.nl

Informatiepunt ST 2.45
070 - 445 8220
AFM-Praktijk@hhs.nl
Informatiepunt
ST 2.45
070 - 445 8220
M.Sieswerda@hhs.nl

Stages 
Fiona Straathof 
ST 2.69 
070 - 445 7678 
IBMS-Internship@hhs.nl

Informatiepunt 
ST 2.45 
070 - 445 7697 
sbrm-praktijkbureau@hhs.nl

Gezondheid, Voeding & Sport

Jill Spaans
070 - 445 7675
j.spaans@hhs.nl

G.H.M. Houdijk
070 - 448 3284

Margreet Gravesteijn 
070 - 445 8728 
M.C.Gravesteijn@hhs.nl

Marianne Goedhart-van der Pijl 
070 - 445 7413 
M.Goedhart@hhs.nl

Tom Roovers 
070 - 448 3217 of 
06 - 2880 2812 
t.roovers@hhs.nl

IT & Design

Praktijkbureau ITD@work
Vera van der Valk

Telefoon: 06 - 8680 9579

Email: itd-atwork@hhs.nl

070 - 445 8400
itd-atwork@hhs.nl

070 - 445 8400
itd-atwork@hhs.nl

Theo Rooden 
06 - 8680 5457 
m.j.rooden@hhs.nl

Management & Organisatie

Praktijkbureau contactgegevens algemeen

MO-OnStage@hhs.nl

Praktijkbureau 
070 - 445 8094 
FM-praktijkbureau@hhs.nl

Stage- en Relatiebeheer Faculteit M&O 
FM-Onstage@hhs.nl

Secretariaat
070 - 445 8174 (voltijd)
070 - 445 8204 (deeltijd)

Coördinator stage
H.B.F. Chin
070 - 445 7976
H.B.F.Chin@hhs.nl

Coördinator afstuderen
E.F. Nagtegaal
070 - 445 8241
E.F.Nagtegaal@hhs.nl

Stagecoördinator Astrid van de Graaf 
070 - 445 8254 
A.C.vandeGraaf@hhs.nl

Medewerker Stage- en Relatiebeheer Mirte van Gurp
070 - 445 8094
ES-Onstage@hhs.nl

Praktijkbureau
Mirte van Gurp
070 - 445 8094
com-onstage@hhs.nl

Stagecoordinator
Marion Poll
06 - 1245 9506
com-onstage@hhs.nl

Afstudeercoordinator
Henk Mastenbroek
h.mastenbroek@hhs.nl

Voor meer informatie over stageplaatsen download de factsheet Stage Opleiding Communicatie
Placements and projects office
Irene van der Wal
ICM-Onstage@hhs.nl
070 - 305 2386

Placements and Final Paper coordinator
Barry Verbeek
b.verbeek@hhs.nl

Sociaal Werk & Educatie

De Faculteit Sociaal Werk en Educatie leidt studenten op binnen de Sociale Sector en het Primair onderwijs. De faculteit heeft drie opleidingen: Pedagiek, Pabo en Social Work (een samenvoeging van de opleidingen Culturele en Maatschappelijke Vorming (CMV), Maatschappelijk Werk en Dienstverlening (MWD) en Sociaal Pedagogische Hulpverlening (SPH).

Praktijkbureau

Voor alle algemene vragen rondom praktijkleren kunt u het Praktijkbureau van de faculteit benaderen. Het praktijkbureau is het aanspreekpunt voor samenwerking en het verbinden van de praktijk met het onderwijs. Het Praktijkbureau is er voor studenten, docenten en het werkveld en ondersteunt in het vinden van een passende samenwerking binnen het onderwijs en praktijkleren in het werkveld.

U kunt het Praktijkbureau voor Social Work en Pedagogiek benaderen via:

swe-praktijk@hhs.nl

En het Praktijkbureau voor de Pabo kunt u bereiken via:

pabo-stage@hhs.nl

Heeft u een opleidingsspecifieke vraag over het praktijkleren, dan kunt u contact opnemen met de opleiding. 

Instructeur Praktijkonderwijs 
G.Weij@hhs.nl

Stagecoördinator 
Asna Chander 
070 - 445 8353 
a.chander@hhs.nl

Afstudeercoördinator 
Hester Brauer 
070 - 445 8338 
H.D.Brauer@hhs.nl

Vrije Studiepunten Coördinator
Radha Chierkoet 
070 - 445 8117 
R.E.Chierkoet@hhs.nl
Leen van der Sloot 
070 - 445 8651 

Maurice Pauptit 
070 - 445 8578 
pabo-stage@hhs.nl
Instructeur Praktijkonderwijs 
Susanne Stals 
070 - 445 8337 
S.M.P.H.Stals@hhs.nl

Stagecoördinator Propedeuse 
Tessa van der Meer 
070 - 445 7190 
T.A.G.vanderMeer@hhs.nl

Stagecoördinator Hoofdfase 
Cindy de Haan 
070 - 445 7342 
C.vanBeek-deHaan@hhs.nl

Stagecoördinator Startbekwaam & Afstudeerfase
Teus Kommer 
070 - 445 7348 
T.Kommer@hhs.nl
Vrije Studiepunten coördinator
Loes Koelewijn 
070 - 445 8112 
M.I.Koelewijn@hhs.nl

Afstudeercoördinator voltijd
Mieke de Reus 
070 - 445 83 99 
W.J.deReus@hhs.nl

Instructeur Praktijkonderwijs
Gaby Weij
070 - 445 7496
G.Weij@hhs.nl

Stagecoördinator Profilering / Vrije Studiepunten coördinator
Jan-Martijn Knip
070 - 445 7728
J.M.Knip@hhs.nl

Afstudeercoördinator
Rudy van den Hoven
070 - 445 7907
R.F.M.vandenHoven@hhs.nl

Technologie, Innovatie & Samenleving (Delft)

Miranda Prins
Medewerker stage- en relatiebeheer
Telefoon: 015 - 260 6375
Email: delft-stageadministratie@hhs.nl

Informatiepunt 
ST 3.73.2 
070 - 445 8780 
AFM-Praktijk@hhs.nl

Miranda Prins
015 - 260 6380
delft-stageadministratie@hhs.nl
Projecten: Expertisecentrum TIS Delft

Miranda Prins 
015 - 260 6375 
delft-stageadministratie@hhs.nl

Miranda Prins 
015 - 260 6380 
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Projecten: Expertisecentrum TIS Delft

Miranda Prins 
015 - 260 6380 
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Projecten: Expertisecentrum TIS Delft

Miranda Prins 
015 - 260 6380 
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Projecten: Expertisecentrum TIS Delft

Technologie, Innovatie & Samenleving (Den Haag)

Anouschka Duurham
Medewerker stage- en relatiebeheer
Telefoon: 070 - 445 8762
Telefoon: 070 - 445 8720
Email: tis@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 8762 
tis@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 8762 
tis@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 8762 
tis@hhs.nl

J.M. Krop 
070 - 445 8941 
J.M.Krop@hhs.nl

070 - 445 8720 
tis@hhs.nl

Anouschka Duurham 
070 - 445 8762 
tis@hhs.nl

Masters & Professional Courses

Secretariaat
T: 070 - 445 8900
E: mpc-info@hhs.nl

Domeinen:

Business & Management 
Finance & Risk 
Organization & Employabilty