Stages en afstudeeropdrachten

U wilt innoveren en u zoekt nieuwe inzichten? Een haalbaarheidsstudie, marktevaluatie, of verse technische kennis nodig? En wilt u tegelijkertijd een student de kans geven zich in de praktijk en maatschappelijk te ontplooien? Dat kan als stagebedrijf in verschillende vormen van samenwerking: stages, projecten, afstudeeropdrachten of onderzoek. Daartegenover staat ambitie, kennistoepassing, advies en de nieuwste innovaties. Als stagebedrijf begeleidt u studenten actief en stelt hen in staat om de werkzaamheden of afstudeeropdracht zelfstandig uit te voeren.

Opleidingsopdrachten

Gedurende hun opleiding, gaan onze studenten regelmatig aan de slag met projecten die zij zelf opstarten. In opdracht van bedrijven of instellingen, werken zij multidisciplinair of individueel aan concrete thema’s. Denk aan een energiezuinige racewagen bouwen. Uiteraard krijgen onze studenten daarbij hulp van docenten, lectoraten, maar ook van bedrijven of instellingen.

Meer informatie over stages, afstudeer- of opleidingsopdrachten? Of wilt u van gedachte wisselen over de mogelijkheden? Neem contact met ons op via het contactformulier.

Stagebureaus

Uw bedrijf of organisatie wil samenwerken met De Haagse en u weet al in welke richting? De contactpersonen van de opleidingen zelf kunnen u helpen.

Informatiepunt ST 2.45
070 - 445 7697
AFM-Praktijk@hhs.nl

Informatiepunt ST 2.45
070 - 445 8220
AFM-Praktijk@hhs.nl
Miranda Prins
015 - 260 6375
delft-stageadministratie@hhs.nl
Projecten: Expertisecentrum TIS Delft
Secretariaat
070 - 445 8174 (voltijd)
070 - 445 8204 (deeltijd)
Coördinator stage
H.B.F. Chin
070 - 445 7976
H.B.F.Chin@hhs.nl
H.L.N. Peterse
070 - 445 7976
H.L.N.Peterse@hhs.nl
E.F. Nagtegaal
070 - 445 8241
E.F.Nagtegaal@hhs.nl
LAP coördinator duaal jaar 3 en 4
André Deelen
070 - 445 8349
a.deelen@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 8762 
tis@hhs.nl

070 - 445 8400 
itd-atwork@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 8762 
tis@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 8762 
tis@hhs.nl

Informatiepunt
ST 2.45
070 - 445 8220
M.Sieswerda@hhs.nl

Stage Coördinatie Team
Meeloopstage (jaar 2): communicatiestagejaartwee@hhs.nl
Verdiepende stage (jaar 3): verdiependestage@hhs.nl  

 

070 - 445 8400
itd-atwork@hhs.nl
Instructeur Praktijkonderwijs Gaby Weij
070 - 445 7496
G.Weij@hhs.nl
Stagecoördinator Profilering / Vrije Studiepunten coördinator Jan-Martijn Knip
070 - 445 7728
J.M.Knip@hhs.nl
Rudy van den Hoven
070 - 445 7907
R.F.M.vandenHoven@hhs.nl
Miranda Prins
015 - 260 6380
delft-stageadministratie@hhs.nl
Projecten: Expertisecentrum TIS Delft
Medewerker Stage- en Relatiebeheer Mirte van Gurp
070 - 445 8094
ES-Onstage@hhs.nl
Praktijkbureau 
070 - 445 8094 
FM-praktijkbureau@hhs.nl

Stage- en Relatiebeheer Faculteit M&O 
FM-Onstage@hhs.nl

Adviseur werkgevers 
Bernard Beijk 
070- 445 8928
Praktijkbegeleider 
Ellen den Hollander 
070 - 445 8393
Stagecoördinator Astrid van de Graaf 
070 - 445 8254 
A.C.vandeGraaf@hhs.nl
Theo Rooden 
06 - 8680 5457 
m.j.rooden@hhs.nl
Jill Spaans
070 - 445 7675
j.spaans@hhs.nl
Industrial Design Engineering 
Anouschka Duurham 
070 - 445 8762 
tis@hhs.nl
070 - 445 8720 
tis@hhs.nl
070 - 445 8400
itd-atwork@hhs.nl
070 - 445 8400
itd-atwork@hhs.nl
070 - 445 8400
itd-atwork@hhs.nl
Informatiepunt 
ST 2.45 
070 - 445 8164
Stages 
Fiona Straathof 
ST 2.69 
070 - 445 7678 
IBMS-Internship@hhs.nl
Bureau externe betrekkingen 
Rugzak 4.50 
070 - 445 7508
Jan Jaap Gelevert 
06 - 4178 1589 
J.J.Gelevert@hhs.nl

Annet Verwest 
06 - 2552 6372
j.a.verwest@hhs.nl
David den Dunnen 
Coördinator, External Relations 
SL 4.68 
070 - 445 8793 
d.dunnen@hhs.nl
Instructeur Praktijkonderwijs 
G.Weij@hhs.nl
Stagecoördinator 
Asna Chander 
070 - 445 8353 
a.chander@hhs.nl
Afstudeercoördinator 
Hester Brauer 
070 - 445 8338 
H.D.Brauer@hhs.nl
Vrije Studiepunten Coördinator 
Radha Chierkoet 
070 - 445 8117 
R.E.Chierkoet@hhs.nl
Mario Flips 
070 - 445 7338 
M.J.G.W.Flips@hhs.nl
Miranda Prins 
015 - 260 6375 
delft-stageadministratie@hhs.nl
070 - 445 8341
 
Leen van der Sloot 
070 - 445 8651 

Maurice Pauptit 
070 - 445 8578 
pabo-stage@hhs.nl
G.H.M. Houdijk 
070 - 448 3284 
g.h.m.houdijk@hhs.nl
Margreet Gravesteijn 
070 - 445 8728 
M.C.Gravesteijn@hhs.nl
Instructeur Praktijkonderwijs 
Susanne Stals 
070 - 445 8337 
S.M.P.H.Stals@hhs.nl
Stagecoördinator Propedeuse 
Tessa van der Meer 
070 - 445 7190 
T.A.G.vanderMeer@hhs.nl
Stagecoördinator Hoofdfase 
Cindy de Haan 
070 - 445 7342 
C.vanBeek-deHaan@hhs.nl
Teus Kommer 
070 - 445 7348 
T.Kommer@hhs.nl
J.M. Krop 
070 - 445 8941 
J.M.Krop@hhs.nl
Informatiepunt 
ST 2.45 
070 - 445 7697 
sbrm-praktijkbureau@hhs.nl
Instructeur Praktijkonderwijs 
G.Weij@hhs.nl
Loes Koelewijn 
070 - 445 8112 
M.I.Koelewijn@hhs.nl
Mieke de Reus 
070 - 445 83 99 
W.J.deReus@hhs.nl
Tom Roovers 
070 - 448 3217 of 
06 - 2880 2812 
t.roovers@hhs.nl
Miranda Prins 
015 - 260 6380 
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Projecten: Expertisecentrum TIS Delft
070 - 445 8400
itd-atwork@hhs.nl
Miranda Prins 
015 - 260 6375 
delft-stageadministratie@hhs.nl
Projecten: Expertisecentrum TIS Delft
Informatiepunt 
ST 3.73.2 
070 - 445 8780 
AFM-Praktijk@hhs.nl
Marianne Goedhart-van der Pijl 
070 - 445 7413 
M.Goedhart@hhs.nl
Miranda Prins 
015 - 260 6375 
delft-stageadministratie@hhs.nl