Stages en afstudeeropdrachten

U wilt innoveren en u zoekt nieuwe inzichten? Heeft u een haalbaarheidsstudie, marktevaluatie, of verse technische kennis nodig? En wilt u tegelijkertijd een student de kans geven zich in de praktijk en maatschappelijk te ontplooien? Dat kan als stagebedrijf! Er zijn verschillende vormen van samenwerking mogelijk: stages, projecten, afstudeeropdrachten of onderzoek. Als stagebedrijf begeleidt u studenten actief, maar stelt u hen wel in staat om de werkzaamheden of afstudeeropdracht zelfstandig uit te voeren.

Opleidingsopdrachten

Tijdens hun opleiding, gaan onze studenten regelmatig aan de slag met projecten die zij zelf opstarten. In opdracht van bedrijven of instellingen, werken zij multidisciplinair of individueel aan concrete thema’s. Denk bijvoorbeeld het bouwen van een elektrische racewagen èn een elektrisch autonoom rijdend stadsvoertuig. Onze studenten worden daarbij geholpen door docenten, lectoraten, maar ook door bedrijven of instellingen.

Interessegebieden en opleidingen

Uw bedrijf of organisatie wil samenwerken met De Haagse en u weet al in welke richting? Kijk hieronder bij de interessegebieden. De contactpersonen van de praktijk/stagebureaus kunnen u helpen. Samen met u bekijken zij welke opleiding het beste aansluit bij uw vraag. Ook is het mogelijk rechtstreeks contact op te nemen met de opleidingen.

Bestuur, Recht en Veiligheid

Medewerkers praktijkbureau
I.W.M. Hommenga (Ingrid)
E.E.A. van der Laan (Erik)

Telefoon: 070 - 445 73 37
Mobile: 06 - 5787 08 96
Email: BRV-OnStage@hhs.nl

LAP coördinator duaal jaar 3 en 4
André Deelen
070 - 445 83 49
a.deelen@hhs.nl

Adviseur werkgevers 
Bernard Beijk 
070 - 445 89 28
B.M.T.H.Beijk@hhs.nl

Bureau externe betrekkingen 
Rugzak 4.50 
070 - 445 7508

Jan Jaap Gelevert 
06 - 4178 1589 
J.J.Gelevert@hhs.nl

Annet Verwest 
06 - 2552 6372
j.a.verwest@hhs.nl

David den Dunnen 
Coördinator, External Relations 
SL 4.68 
070 - 445 87 93 
d.dunnen@hhs.nl

Business, Finance & Marketing

Medewerkers Externe Betrekkingen

Sharon Zandwijken (IB)
Telefoon: 070 - 445 81 64
Email:
S.R.Zandwijken@hhs.nl

Marlies Sieswerda (BE, CE, AC, BE DT, IFMC, OR)

Telefoon: 070 - 445 82 20

Email: M.Sieswerda@hhs.nl

Informatiepunt ST 2.45
+31 (0)70 445 82 20
AFM-Praktijk@hhs.nl 
Informatiepunt ST 2.45
070 - 445 82 20
AFM-Praktijk@hhs.nl

Informatiepunt
ST 2.45
070 - 445 82 20
M.Sieswerda@hhs.nl

Ing. C.A. Meiller Salinas (Celso), MBA
ST 2.81
070 - 445 70 28 /  + 31 (0)6 38 16 58 08
IBMS-Internship@hhs.nl

Informatiepunt 
ST 2.45 
070 - 445 82 20 
sbrm-praktijkbureau@hhs.nl

Gezondheid, Voeding & Sport

Jill Spaans
070 - 445 7675
j.spaans@hhs.nl

Ellen Poot
06 - 89 99 01 46
E.Y.Poot@hhs.nl

Margreet Gravesteijn 
070 - 445 8728 
M.C.Gravesteijn@hhs.nl

Marianne Goedhart-van der Pijl 
070 - 445 7413 
M.Goedhart@hhs.nl

Tom Roovers   
06 - 28 80 28 12 
t.roovers@hhs.nl

IT & Design

Praktijkbureau ITD @ Work
Vera van der Valk
Telefoon: 06 - 86 80 95 79
Email: itd-atwork@hhs.nl

070 - 445 84 00
itd-atwork@hhs.nl

070 - 445 84 00
itd-atwork@hhs.nl

070 - 445 84 00
itd-atwork@hhs.nl

Management & Organisatie

Praktijkbureau

MO-OnStage@hhs.nl

Praktijkbureau 
Bianca Kraak
070 - 305 2384
FM-Onstage@hhs.nl

Afstudeercoördinator
Esther de Berg
070 - 305 23 19
E.C.L.deBerg@hhs.nl

Coördinator stage

Corine Barendregt 
070 - 445 79 77
C.I.Barendregt@hhs.nl

Praktijkbureau
BK-Onstage@hhs.nl

 

Praktijkbureau

HRM-Onstage@hhs.nl

Stagecoördinator Astrid van de Graaf 
070 - 445 8254 
A.C.vandeGraaf@hhs.nl

Placements and Project office
ES-Onstage@hhs.nl

Praktijkbureau
com-onstage@hhs.nl

Stagecoordinator
com-onstage@hhs.nl

Afstudeercoordinator
Arent Roggeveen
a.j.roggeveen@hhs.nl

Placements office
COM-Onstage@hhs.nl

Placements coordinator
Barry Verbeek
b.verbeek@hhs.nl

Afstudeercoördinator
Arent Roggeveen
a.j.roggeveen@hhs.nl

 

Sociaal Werk & Educatie

Praktijkbureau (vacatures) Social Work en Pedagogiek

swe-praktijk@hhs.nl

Praktijkbureau (vacatures) Pabo

pabo-stage@hhs.nl

Coördinator Praktijkervaring Propedeuse
Senior Instructeur Praktijkonderwijs

Gaby Weij
070 – 445 74 96
G.Weij@hhs.nl

Coördinator Praktijk 2e jaar
Loes Koelewijn
070 – 445 81 12
M.I.Koelewijn@hhs.nl

Coördinator Praktijk 3e jaar
Jan-Martijn Knip
070 – 445 77 28
J.M.Knip@hhs.nl

Coördinator Praktijk 4e jaar 
Asna Chander
070 – 445 83 53
M.Chander@hhs.nl

 

 

 

Coördinator
Janet Bootsma
070 – 445 86 51
J.Bootsma@hhs.nl

Coördinator Propedeuse
Senior Instructeur Praktijkonderwijs

Susanne Stals
070 – 445 83 37
S.M.P.H.Stals@hhs.nl

Coördinator Hoofdfase
Elke Fuchs
070 – 445 81 87
E.E.fuchs@hhs.nl

Coördinator Start-bekwaamfase en Afstuderen
Teus Kommer
070 – 445 73 48
T.Kommer@hhs.nl

 

Technologie, Innovatie & Samenleving (Delft)

Medewerker stage- en relatiebeheer

Miranda Prins
Telefoon: 015 - 260 63 75
Email: delft-stageadministratie@hhs.nl

Miranda Prins 
015 - 260 63 75 
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Betafactory

Miranda Prins 
015 - 260 63 75 
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Betafactory

Miranda Prins 
015 - 260 63 75
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Betafactory

Miranda Prins 
015 - 260 63 75 
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Betafactory

Miranda Prins 
015 - 260 63 75
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Betafactory

Miranda Prins 
015 - 260 63 75 
delft-stageadministratie@hhs.nl 
Betafactory

Technologie, Innovatie & Samenleving (Den Haag)

Medewerker stage- en relatiebeheer
Anouschka Duurham

Telefoon: 070 - 445 87 62 / 070 - 445 87 20
Email: tis@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 87 62 
tis@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 87 62 
tis@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 87 62 
tis@hhs.nl

J.M. Krop 
070 - 445 89 41 
J.M.Krop@hhs.nl

Anouschka Duurham
070 - 445 87 62 
tis@hhs.nl

 Anouschka Duurham 
070 - 445 87 62 
tis@hhs.nl

Masters & Professional Courses

Secretariaat
Telefoon: 070 - 445 89 00
Email: mpc-info@hhs.nl