Studiekeuzecheck: De Haagse Matchingsdagen

De Haagse Matchingsdagen

Heb je jezelf ingeschreven voor een opleiding aan De Haagse Hogeschool? Dan zien we je graag op De Haagse Matchingsdagen. Het doel van het programma is om je een goed beeld te geven van de inhoud en het niveau van de opleiding. Je ervaart hoe het is om te studeren op het hbo en maakt alvast kennis met docenten en medestudenten. Aan het eind van de dag volgt een evaluatie. Dit noemen wij de studiekeuzecheck. Na de evaluatie besluit je of de opleiding echt bij je past.

Hieronder zie je op welke dag jouw opleiding De Haagse Matchingsdag aanbiedt. Hou die dag dus alvast vrij. Ook zie je welke voorbereidende opdracht jouw opleiding verwacht.
* Wil je meer uitleg over het bewerken van een pdf bestand of het aanmaken van een pdf bestand? Lees dan de uitleg.

Organiseert jouw opleiding geen Haagse Matchingsdag** en wil je wel graag in gesprek over je studiekeuze omdat je (nog) niet zeker weet of de opleiding bij je past? Neem dan contact op met de contactpersoon die vermeld wordt bij je opleiding. 

Heb je nog vragen over de opdracht of De Haagse Matchingsdag? Neem dan contact op met de contactpersoon van de opleiding.

 

 

 

Bestuur, Recht & Veiligheid

OpleidingDatum Haagse MatchingsdagVragen?Voorbereidende opdracht
Bestuurskunde/ Overheidsmanagement27 juni 2019 Angelique Rijsdijk a.rijsdijk@hhs.nl  Opdracht via de opleiding
HBO Rechten6, 13 of 20 juni 2019

Metin Akyol
m.akyol@hhs.nl

HBO Rechten Opdracht *
Integrale Veiligheidskunde 28 juni 2019 

Ingrid Hommenga, Annet Verwest en Jan Jaap Gelevert
ExterneBetrekkingenIVK@hhs.nl

IVK Opdracht
International & European Law 25 juni 2019

Guido Wilbers
g.w.wilbers@hhs.nl 

LAW Opdracht
International Public Management  27 juni 2019 

Elizabeth Joss
e.joss@hhs.nl

IPM Opdracht *
Safety & Security Management  Geen Haagse Matchingsdag** 

Rick Arons 
f.k.arons@hhs.nl
   

N.v.t 

 

Business, Finance & Marketing

OpleidingDatum Haagse MatchingsdagVragen?Voorbereidende opdracht
Accountancy 27 juni 2019 Vikaash Koeldiep v.b.koeldiep@hhs.nl  Accountancy Opdracht
Commerciële Economie27 juni 2019 Sushy Mangat s.mangat@hhs.nlCE Opdracht*
Finance & Control 27 juni 2019
Charina Ori 
c.s.ori@hhs.nl 
Finance & Control Opdracht *
International Business 

12, 13 of 14 juni 2019 voor studenten woonachtig in Nederland,

August 15, 16 or 19, 2019 for international students

Ozcan Demir
International Business Opdracht
International Financial Management & Control Interview 
Casper Verschoor
N.v.t 
Ondernemerschap & Retail Management 27 juni 2019 
Michiel Bernsen
ORM Opdracht *

 

Gezondheid, Voeding & Sport

OpleidingDatum Haagse MatchingsdagVragen?Voorbereidende opdracht
HALO Geen Haagse Matchingsdag** 
Marieke van Bragt
N.v.t 
International Sport Management Geen Haagse Matchingsdag** 
Leo van der Kroft
N.v.t 
Mens & Techniek11 juni 2019 Antoon Dobbelsteen a.w.m.dobbelsteen@hhs.nlMens en Techniek Opdracht
Sportkunde Geen Haagse Matchingsdag** 
Leo van der Kroft
N.v.t 
HBO-Verpleegkunde 25 juni 2019

Martijn Sondorp
matching-hbov@hhs.nl

Opdracht via de opleiding
Voeding & Diëtetiek 26 t/m 30 augustus   2019 Anne-Marie Scholten
vd-voltijd@hhs.nl
V&D Opdracht

 

IT & Design

OpleidingDatum Haagse MatchingsdagVragen?Voorbereidende opdracht
Communication & Multimedia Design27 juni 2019Johan Jongeneel j.j.jongeneel@hhs.nlCMD Opdracht
HBO ICT25 juni 2019Joyce van Geest
hbo-ict-voorlichting@hhs.nl
HBO-ICT Opdracht

 

Management & Organisatie 

OpleidingDatum Haagse MatchingsdagVragen?Voorbereidende opdracht
Bedrijfskunde 25 juni 2019  Arjan Mulder j.c.mulder@hhs.nlBedrijfskunde Opdracht
Communicatie 24 juni 2019 Hanna Annaji
h.annaji@hhs.nl
Communicatie Opdracht
European Studies27 of 28 juni 2019 Dave van Ginhoven d.vanginhoven@hhs.nlEuropean Studies Opdracht *
Facility Management 25 of 27 juni 2019 Monique Rosier-de Leeuw m.rosier@hhs.nl  FM Opdracht
Human Resource Management 25 of 27 juni 2019 
Sikko Brand
HRM Opdracht
International Communication Management Geen Haagse Matchingsdag** Margo Stegeman m.stegeman@hhs.nl  N.v.t 

 

Sociaal Werk & Educatie

OpleidingDatum Haagse MatchingsdagVragen?Voorbereidende opdracht
PABO25, 26 of 27 juni 2019
Heleen van Deuzen
PABO Opdracht
Pedagogiek Geen Haagse Matchingsdag** 
Susanne Campos-Stals
N.v.t
Social Work26 juni 2019 Jeroen Koning
j.koning@hhs.nl
Opdracht via de opleiding

 

Techniek, Innovatie & Samenleving

OpleidingDatum Haagse MatchingsdagVragen?Voorbereidende opdracht
Bouwkunde25 juni 2019
Linda Ameri
Bouwkunde Opdracht
Civiele Techniek Geen Haagse Matchingsdag**  Katinka Bos
k.a.m.bos@hhs.nl
N.v.t 
Elektrotechniek Geen Haagse Matchingsdag**   
Michael Dirksen
N.v.t 
Industrial Design Engineering25 juni 2019  Laura Stevens l.l.stevens@hhs.nlIDE Opdracht
Industrieel Product Ontwerpen28 juni 2019 Sylvia Schipper s.j.schipper@hhs.nl IPO Opdracht
Mechatronica Geen Haagse Matchingsdag** Dick van Teylingen d.g.vanteylingen@hhs.nlN.v.t 
Process & Food Technology3 juni 2019Ron Haring
r.m.haring@hhs.nl
PFT Opdracht *
Ruimtelijke Ontwikkeling27 juni 2019Sebastiaan Beresford s.a.beresford@hhs.nlRuimtelijke Ontwikkeling Opdracht *
Technische Bedrijfskunde Geen Haagse Matchingsdag** 
Judith Baks
N.v.t 
Technische Natuurkunde Geen Haagse Matchingsdag** 
Roel Smit
N.v.t 
Toegepaste Wiskunde25 of 27 juni 2019 
Ruud Vermeij
Toegepaste Wiskunde Opdracht *
Werktuigbouwkunde Geen Haagse Matchingsdag** Guus Docters van Leeuwen  g.doctersvanleeuwen@hhs.nl N.v.t