Studiekeuzecheck:
een persoonlijk gesprek met de opleiding

De Haagse Matchingsdagen

Bij jouw aanmelding voor een opleiding aan De Haagse Hogeschool krijg je de vraag of je een Studiekeuzecheck wilt doen. Je kiest zelf of je hier wél of géén gebruik van maakt. Deelnemen is niet verplicht. Soms nodigen opleidingen je uit voor een kennismaking, de Studiekeuzecheck is daar dan automatisch onderdeel van.

Via verschillende studiekeuzeactiviteiten (bijvoorbeeld de Open Dag of een Meeloopdag) heb je gezocht naar een opleiding die bij jou past. Misschien twijfel je nog over de keuze die je hebt gemaakt. Juist dan is het handig om een Studiekeuzecheck te doen. Daarbij ga je in gesprek met een docent van de opleiding. Samen praat je over de reden waarom je twijfelt. Aan het eind van het gesprek heb je meer informatie over de opleiding en hopen we dat je beter weet of de opleiding bij je past. Tijdens de Studiekeuzecheck krijg je ook een studieadvies van de opleiding. Dit advies is niet bindend, als je voldoet aan de inschrijvingseisen kun je sowieso starten met de studie.

Wil je meer weten over hoe jouw opleiding de Studiekeuzecheck organiseert? Dan kun je gebruik maken van de onderstaande contactgegevens. Door op de opleidingsnaam te klikken kun je ook andere informatie vinden over de opleiding.

Bestuur, Recht & Veiligheid

Opleiding  Vragen? E-mail Telefoon
Bestuurskunde/ OverheidsmanagementAngelique Rijsdijk  a.rijsdijk@hhs.nl 
HBO-Rechten Metin Akyol en Cynthia Veldhuizen  hbo-rechten@hhs.nl 
Integrale Veiligheidskunde Jan Jaap Gelevert, Annet Verwest en Ingrid Hommenga  externebetrekkingenivk@hhs.nl 
International & European Law Hesther Calis  h.t.e.calis@hhs.nl 
International Public Management Mario Villaba Ferreira en Fenna Milbauer  ipmpromo@hhs.nl 
Safety & Security Management Studies Rick Arons  f.k.arons@hhs.nl 

 

Business, Finance & Marketing

Opleiding  Vragen? E-mail Telefoon
AccountancyVikaash Koeldiepv.b.koeldiep@hhs.nl0619756667
Commerciële Economie Sushy Mangat s.mangat@hhs.nl 0614328354
Finance & Control Charina Ori c.s.ori@hhs.nl0614328076 
International Business Poornima Verboom p.d.verboom@hhs.nl0639080902 
International Financial Management & Control Casper Verschoor c.w.verschoor@hhs.nl 0614328074 
Ondernemerschap & Retail Management Michiel Bernsen orm@hhs.nl0639072310 

 

Gezondheid, Voeding & Sport

Opleiding  Vragen? E-mail Telefoon
HALOMarieke van Bragthalo-pr@hhs.nl0703052101
HBO-VerpleegkundeMartijn Sondorpmatching-hbov@hhs.nl0704458380
HuidtherapieKristie van der Heijdenhuidtherapie-pr@hhs.nl 
International Sport ManagementHelmien Rambaldoh.w.rambaldo@hhs.nl 
Mens & TechniekSandra Koenss.koens@hhs.nl 0648959442
SportkundeLeo van der Kroftpr-sportkunde@hhs.nl0648072038
Voeding & Diëtetiek Yvonne Verbeek en Cathelijne de Klerk vd-voltijd@hhs.nl 

 

IT & Design

Opleiding  Vragen? E-mail Telefoon
Communication & Multimedia DesignJohan Jongeneelj.j.jongeneel@hhs.nl

0686805406

0704458400 

HBO-ICTJoyce van Geesthbo-ict-voorlichting@hhs.nl0704458400

 

Management & Organisatie

Opleiding  Vragen? E-mail Telefoon
BedrijfskundePhine van Doornes.h.vandoorne@hhs.nl0613013623
CommunicatieHanna Annajih.annaji@hhs.nl 
European StudiesDave van Ginhoven europeanstudies@hhs.nl 0639082168 
Facility Management Mandy Binken en Natalia van Gilst fm-info@hhs.nl 0704458123 
Human Resource Management Sikko Brand s.brand@hhs.nl  
International Communication Management Danielle Walsh study-icm@hhs.nl 0617180229 

 

Social Werk & Educatie

Opleiding  Vragen? E-mail Telefoon
PABONora Daoudn.daoud@hhs.nl0639080596
PedagogiekEefje van den Steenhovene.l.b.vandensteenhoven@hhs.nl0639080559
Social WorkJeroen Koningj.koning@hhs.nl0614328348

 

Techniek, Innovatie & Samenleving

Opleiding  Vragen? E-mail Telefoon
BouwkundeTeam Studiekeuzecheck Bouwkundestudiekeuzebouwkunde@hhs.nl 
Civiele Techniek Katinka Bos k.a.m.bos@hhs.nl 
Elektrotechniek Michael Dirksen c.f.m.dirksen@hhs.nl0152606314 
Industrial Design Engineering Laura Stevens

l.l.stevens@hhs.nl

 

 
 
Industrieel Product Ontwerpen Sylvia Schipper s.j.schipper@hhs.nl 0618998493 
Mechatronica Dick van Teylingen d.g.vanteylingen@hhs.nl 0152906361 
Process & Food Technology Ron Haring r.m.haring@hhs.nl 0704458744 
Ruimtelijke Ontwikkeling Sebastiaan Beresford s.a.beresford@hhs.nl 0618989532 
Technische Bedrijfskunde Hugo Duivenvoordenh.c.r.duivenvoorden@hhs.nl
Technische Natuurkunde Nico van der Houwen n.l.vanderhouwen@hhs.nl 0152606338 
Toegepaste Wiskunde Joyce Macduff j.y.macduff@hhs.nl 0152606302 
Werktuigbouwkunde Guus Docters van Leeuwen g.doctersvanleeuwen@hhs.nl0152606245