Samenwerken

U wilt innoveren en u zoekt nieuwe inzichten? Heeft u een haalbaarheidsstudie, marktevaluatie of verse kennis nodig? En wilt u tegelijkertijd een student de kans geven zich in de praktijk en maatschappelijk te ontplooien? Dat kan! Er zijn verschillende vormen van samenwerking mogelijk: stages, leerarbeidsplaatsen, afstudeeropdrachten , projecten of onderzoek. Als bedrijf of organisatie begeleidt u studenten actief, maar stelt u hen wel in staat om de werkzaamheden of opdrachten zelfstandig of in teamverband uit te voeren.

Stage, leerarbeidsplaats of afstuderen?

Wilt u als bedrijf of organisatie een student van De Haagse Hogeschool de mogelijkheid bieden voor een stage, leerarbeidsplaats of afstudeeropdracht, dan kunt u via onderstaande interessegebieden onze opleidingen vinden, inclusief contactgegevens. Via deze contactgegevens kunt u één van onze collega’s vragen stellen over de opleiding en kunt u uitzoeken of er een match is tussen uw opdracht en de wensen en eisen die de opleiding stelt aan een opdracht. Mogelijk komt u er samen achter dat de opdracht die u heeft beter past bij één van onze andere opleidingen en wordt u via een korte lijn doorverwezen naar deze opleiding. Indien een opdracht bij de opleiding past, kunt u direct vervolgafspraken maken met de betreffende contactpersoon.  

Secretariaat 

T: 070 445 8900 
E: mpc-info@hhs.nl
 

Domeinen: 
Business & Management   
Finance & Risk   
Organization & Employabilty 

Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham 
Telefoon: 070 - 445 87 62 / 070 - 445 87 20  
Email: tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl  
Betafactory 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 
Miranda Prins 
Telefoon: 015 - 260 63 75 
Email: delft-stageadministratie@hhs.nl 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl  
Betafactory
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl  
Betafactory 

Externe Betrekkingen

Stagecoördinator  
Rosanne Brinkhuis
pabo-praktijk@hhs.nl

Coördinator Propedeuse 

Susanne Compos-Stals 
070 – 445 83 37 
S.M.P.H.Stals@hhs.nl 

Coördinator tweede jaars stages

Job Veldkamp 

Coördinator vierde jaars stages

Marieke Beckerman-Wagner 
M.Beckerman-Wagner@hhs.nl

Coördinator Hoofdfase 

Elke Fuchs  070 – 445 81 87 
E.E.fuchs@hhs.nl  

 

Coördinator Praktijkervaring Propedeuse 

Gaby Weij 
06 – 39 08 21 74 
G.Weij@hhs.nl  

Coördinator Praktijk 2e jaar 
Loes Koelewijn 
06 -39 08 08 21 
M.I.Koelewijn@hhs.nl  

Coördinator Praktijk 3e jaar 
Jan-Martijn Knip 
06 – 39 08 08 29 
J.M.Knip@hhs.nl 

Coördinator Praktijk 4e jaar  
Jan-Martijn Knip
J.M.Knip@hhs.nl 
Loes Koelewijn 
M.I.Koelewijn@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
070 - 445 84 00
itd-atwork@hhs.nl
070 - 445 84 00 
itd-atwork@hhs.nl 
Praktijkbureau ITD @ Work 
Hanny van Wieringen 
Telefoon: 06 - 42220143 
Email: itd-atwork@hhs.nl 
070 - 445 84 00 
itd-atwork@hhs.nl 

Stagebureau Huidtherapie

Emmelie Duine-Blok

06 - 28 37 48 63
huidtherapie-stage@hhs.nl

Stagecoordinator

Manon Kessels
m.l.c.Kessels@hhs.nl 
06 - 18 98 94 97

Afstudeercoordinator

Hanneke Braakhuis
h.e.m.braakhuis@hhs.nl
Jorine Koopman
j.koopman@hhs.nl

Ellen Poot 
06 - 89 99 01 46  
E.Y.Poot@hhs.nl 
Margreet Gravesteijn  
070 - 445 8728  
M.C.Gravesteijn@hhs.nl 
Tom Roovers  
06 - 28 80 28 12  
t.roovers@hhs.nl 

Marianne Goedhart-van der Pijl  

e-mail: stagebureau-vd@hhs.nl 

Telefoon: 06 - 8681 25 13 

Informatiepunt ST 2.45 
+31 (0)6 - 39 07 80 89 
AFM-Praktijk@hhs.nl  
Informatiepunt  
ST 2.45  
+31 (0)6 - 39 08 06 66 
CE-praktijk@hhs.nl  
Informatiepunt ST 2.45  
+31 (0)6 - 39 07 80 89 
AFM-Praktijk@hhs.nl 
Ing. C.A. Meiller Salinas (Celso), MBA 
ST 2.81  
+ 31 (0)6 14 32 83 20 
IBMS-Internship@hhs.nl 
Informatiepunt  
ST 2.45  
+31 (0)6 - 39 08 06 66 
sbrm-praktijkbureau@hhs.nl
LAP coördinator duaal jaar 3 en 4  
André Deelen  
070 - 445 83 49  
a.deelen@hhs.nl 
Adviseur werkgevers  
Bernard Beijk  
070 - 445 89 28 
B.M.T.H.Beijk@hhs.nl  
Bureau externe betrekkingen IVK
Jan-Jaap Gelevert  
06 - 3829 8369 
 
Annet Verwest  
06 - 3829 8371 
 
ExterneBetrekkingenIVK@hhs.nl 
Mr Aurélien Lorange
06 - 81 80 34 24
a.lorange@hhs.nl

Opleidingsopdrachten

Tijdens hun opleiding, gaan onze studenten regelmatig aan de slag met projecten die zij zelf opstarten. In opdracht van bedrijven of instellingen, werken zij multidisciplinair of individueel aan concrete thema’s. Denk bijvoorbeeld het bouwen van een elektrische racewagen èn een elektrisch autonoom rijdend stadsvoertuig. Onze studenten worden daarbij geholpen door docenten, lectoraten, maar ook door bedrijven of instellingen.