Stage- of afstudeeropdrachten aanmelden

Wilt u als bedrijf of organisatie een vacature voor een stage- of afstudeeropdracht indienen? Ga dan naar OnStage4Business. Met behulp van OnStage4Business kunt u vacatures aanmaken, deze bij de juiste opleiding uitzetten, vacatures beheren, contactinformatie actueel houden en overzichtelijk zien welke studenten momenteel werkzaam zijn bij uw bedrijf of organisatie.

Indien uw stage- of afstudeeropdracht aansluit bij de desbetreffende opleiding (en), dan wordt de opdracht beschikbaar gesteld aan studenten in de OnStage vacaturebank en kunnen studenten bij interesse contact met u opnemen. Als uw opdracht niet voldoet, neemt de betreffende opleiding contact met u op om te kijken naar de mogelijkheden om alsnog een passende stage- of afstudeeropdracht te formuleren. U kunt de vacature aanpassen en dan opnieuw indienen.

Heeft u vragen over het werken met OnStage4Business? Via deze korte handleiding en presentatie krijgt u uitleg hoe het systeem werkt.

Secretariaat 

T: 070 445 8900 
E: mpc-info@hhs.nl
 

Domeinen: 
Business & Management   
Finance & Risk   
Organization & Employabilty 

Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham 
Telefoon: 070 - 445 87 62 / 070 - 445 87 20  
Email: tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Anouschka Duurham  
070 - 445 87 62  
tis@hhs.nl 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl  
Betafactory 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 
Miranda Prins 
Telefoon: 015 - 260 63 75 
Email: delft-stageadministratie@hhs.nl 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl  
Betafactory
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl  
Betafactory 
Coördinator  
Janet Bootsma 
070 – 445 86 51 
J.Bootsma@hhs.nl  
Coördinator Propedeuse 
Senior Instructeur Praktijkonderwijs 
Susanne Stals 
070 – 445 83 37 
S.M.P.H.Stals@hhs.nl 

Coördinator Hoofdfase 
Elke Fuchs 
070 – 445 81 87 
E.E.fuchs@hhs.nl  

Coördinator Start-bekwaamfase en Afstuderen 
Teus Kommer 
070 – 445 73 48 
T.Kommer@hhs.nl  

Praktijkbureau (vacatures) Pabo 

Coördinator Praktijkervaring Propedeuse 
Senior Instructeur Praktijkonderwijs 

Gaby Weij 
06 – 3908 2174 
G.Weij@hhs.nl  

Coördinator Praktijk 2e jaar 
Loes Koelewijn 
06 -3908 0821 
M.I.Koelewijn@hhs.nl  

Coördinator Praktijk 3e jaar 
Jan-Martijn Knip 
06 – 3908 0829 
J.M.Knip@hhs.nl 

Coördinator Praktijk 4e jaar  
Jan-Martijn Knip en Loes Koelewijn 
J.M.Knip@hhs.nl 
M.I.Koelewijn@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
070 - 445 84 00
itd-atwork@hhs.nl
070 - 445 84 00 
itd-atwork@hhs.nl 
Praktijkbureau ITD @ Work 
Hanny van Wieringen 
Telefoon: 06 - 42220143 
Email: itd-atwork@hhs.nl 
070 - 445 84 00 
itd-atwork@hhs.nl 
Hedwig Kooijmans 
06 - 28 37 48 65 
h.kooijmans@hhs.nl 
Stagecoordinator: M.L.C. Kessels
E-mail: M.L.C.Kessels@hhs.nl
Telefoon: 06 - 1898 94 97
Afstudeercoordinator: A.H. Lagerberg
E-mail: a.lagerberg@hhs.nl
Ellen Poot 
06 - 89 99 01 46  
E.Y.Poot@hhs.nl 
Margreet Gravesteijn  
070 - 445 8728  
M.C.Gravesteijn@hhs.nl 
Tom Roovers  
06 - 28 80 28 12  
t.roovers@hhs.nl 

Marianne Goedhart-van der Pijl  

e-mail: stagebureau-vd@hhs.nl 

Telefoon: 06 - 8681 25 13 

Informatiepunt ST 2.45 
+31 (0)6 - 39 07 80 89 
AFM-Praktijk@hhs.nl  
Informatiepunt  
ST 2.45  
+31 (0)6 - 39 08 06 66 
CE-praktijk@hhs.nl  
Informatiepunt ST 2.45  
+31 (0)6 - 39 07 80 89 
AFM-Praktijk@hhs.nl 
Ing. C.A. Meiller Salinas (Celso), MBA 
ST 2.81  
+ 31 (0)6 14 32 83 20 
IBMS-Internship@hhs.nl 
Informatiepunt  
ST 2.45  
+31 (0)6 - 39 08 06 66 
sbrm-praktijkbureau@hhs.nl
LAP coördinator duaal jaar 3 en 4  
André Deelen  
070 - 445 83 49  
a.deelen@hhs.nl 
Adviseur werkgevers  
Bernard Beijk  
070 - 445 89 28 
B.M.T.H.Beijk@hhs.nl  
Bureau externe betrekkingen IVK
Jan-Jaap Gelevert  
06 - 3829 8369 
 
Annet Verwest  
06 - 3829 8371 
 
ExterneBetrekkingenIVK@hhs.nl 
David den Dunnen  
Coördinator, External Relations  
SL 4.68  
070 - 445 87 93  
d.dunnen@hhs.nl 
 
Ga naar OnStage4Business