Stage, leerarbeidsplaats of afstudeeropdracht 

U wilt innoveren en u zoekt nieuwe inzichten? Heeft u een haalbaarheidsstudie, marktevaluatie of verse kennis nodig? En wilt u tegelijkertijd een student de kans geven zich in de praktijk en maatschappelijk te ontplooien? Dat kan! 


Minstens 25% van elke opleiding vindt bij De Haagse in de praktijk plaats. Uw vraag kan hierin een belangrijke rol spelen. Er zijn verschillende vormen van samenwerking mogelijk: stages, leerarbeidsplaatsen, afstudeeropdrachten, projecten en onderzoek. Als bedrijf of organisatie begeleidt u studenten actief, maar stelt u hen wel in staat om de werkzaamheden of opdrachten zelfstandig of in teamverband uit te voeren. Studenten bieden u op hun beurt een frisse en onbevangen blik op zaken.  

Via onderstaande interessegebieden vindt u onze opleidingen, inclusief contactgegevens. Heeft u een vraag over een opleiding? Neem dan contact met ons op. Samen bekijken we of er een match is tussen uw opdracht en de wensen en eisen die de opleiding stelt aan een opdracht. Sluiten uw opdracht en de opleiding goed op elkaar aan? Dan maken we een vervolgafspraak zodat we de opdracht online kunnen zetten. Op deze manier weet de student dat de stage beschikbaar is. Vanaf dat moment kunnen studenten contact met u opnemen. Wanneer uw vraagstuk beter past bij één van onze andere opleidingen, brengen wij u in contact met de desbetreffende opleiding. Klik op onderstaande knop en ontdek ons aanbod. Bij vragen kan contact opgenomen worden met team Externe Relaties van De Haagse Hogeschool.

Secretariaat 

T: 070 445 8900 
E: mpc-info@hhs.nl
 

Domeinen: 
Business & Management   
Finance & Risk   
Organization & Employabilty 

Sharon de Haas
s.g.dehaas@hhs.nl
Sharon de Haas
06 - 12 29 40 42
s.g.dehaas@hhs.nl
Sharon de Haas
06 - 12 29 40 42
s.g.dehaas@hhs.nl
Sharon de Haas
06 - 12 29 40 42
s.g.dehaas@hhs.nl
Sharon de Haas
06 - 12 29 40 42
s.g.dehaas@hhs.nl
Sharon de Haas
06 - 12 29 40 42
s.g.dehaas@hhs.nl
Sharon de Haas
06 - 12 29 40 42
s.g.dehaas@hhs.nl
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl  
Betafactory 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 
Miranda Prins 
Telefoon: 015 - 260 63 75 
Email: delft-stageadministratie@hhs.nl 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl  
Betafactory
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl  
Betafactory 

Externe Betrekkingen

Stagecoördinator  
Rosanne Brinkhuis
pabo-praktijk@hhs.nl

Coördinator Propedeuse 

Susanne Compos-Stals 
070 – 445 83 37 
S.M.P.H.Stals@hhs.nl 

Coördinator tweede jaars stages

Job Veldkamp 

Coördinator vierde jaars stages

Marieke Beckerman-Wagner 
M.Beckerman-Wagner@hhs.nl

Coördinator Hoofdfase 

Elke Fuchs  070 – 445 81 87 
E.E.fuchs@hhs.nl  

 

Coördinator Praktijkervaring Propedeuse 

Gaby Weij 
06 – 39 08 21 74 
G.Weij@hhs.nl  

Coördinator Praktijk 2e jaar 
Loes Koelewijn 
06 -39 08 08 21 
M.I.Koelewijn@hhs.nl  

Coördinator Praktijk 3e jaar 
Jan-Martijn Knip 
06 – 39 08 08 29 
J.M.Knip@hhs.nl 

Coördinator Praktijk 4e jaar  
Jan-Martijn Knip
J.M.Knip@hhs.nl 
Loes Koelewijn 
M.I.Koelewijn@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 
070 - 445 84 00
itd-atwork@hhs.nl
070 - 445 84 00 
itd-atwork@hhs.nl 
Praktijkbureau ITD @ Work 
Hanny van Wieringen 
Telefoon: 06 - 42220143 
Email: itd-atwork@hhs.nl 
070 - 445 84 00 
itd-atwork@hhs.nl 

Stagebureau Huidtherapie

Emmelie Duine-Blok

06 - 28 37 48 63
huidtherapie-stage@hhs.nl

Stagecoordinator

Manon Kessels
m.l.c.Kessels@hhs.nl 
06 - 18 98 94 97

Afstudeercoordinator

Hanneke Braakhuis
h.e.m.braakhuis@hhs.nl
Jorine Koopman
j.koopman@hhs.nl

Ellen Poot 
06 - 89 99 01 46  
E.Y.Poot@hhs.nl 
Margreet Gravesteijn  
070 - 445 8728  
M.C.Gravesteijn@hhs.nl 
Tom Roovers  
06 - 28 80 28 12  
t.roovers@hhs.nl 

Marianne Goedhart-van der Pijl  

e-mail: stagebureau-vd@hhs.nl 

Telefoon: 06 - 8681 25 13 

+31 (06) - 39 07 22 88
AFM-Praktijk@hhs.nl  
+31 (0)6 - 39 08 06 66 
CE-praktijk@hhs.nl  
+31 (0)6 - 39 07 22 88
AFM-Praktijk@hhs.nl 
+ 31 (0)6 - 34 52 64 83
IBMS-Internship@hhs.nl 
 +31 (0)6 - 39 08 06 66 
sbrm-praktijkbureau@hhs.nl

Algemene vragen

BRV-Onstage@hhs.nl

Medewerker Stage - en Relatiebeheer

Erik van der Laan

06 - 57 87 08 96 / 06 - 10 29 83 07

E.E.A.vanderlaan@hhs.nl

Algemene vragen

BRV-Onstage@hhs.nl

Medewerker Stage - en Relatiebeheer

Erik van der Laan

06 - 57 87 08 96 / 06 - 10 29 83 07

E.E.A.vanderlaan@hhs.nl

Algemene vragen

BRV-Onstage@hhs.nl

Medewerker Stage - en Relatiebeheer

Joyce Pijnappel

06 - 18 53 54 69

jpijnappel@hhs.nl

Algemene vragen

BRV-Onstage@hhs.nl

Medewerker Stage - en Relatiebeheer

Joyce Pijnappel

06 - 18 53 54 69

jpijnappel@hhs.nl