U wilt innoveren en u zoekt nieuwe inzichten? Heeft u een haalbaarheidsstudie, marktevaluatie of verse kennis nodig? En wilt u tegelijkertijd een student de kans geven zich in de praktijk en maatschappelijk te ontplooien? Dat kan! 

Minstens 25% van elke opleiding vindt bij De Haagse in de praktijk plaats. Uw vraag kan hierin een belangrijke rol spelen. Er zijn verschillende vormen van samenwerking mogelijk: stages, leerarbeidsplaatsen, afstudeeropdrachten, projecten en onderzoek. Als bedrijf of organisatie begeleidt u studenten actief, maar stelt u hen wel in staat om de werkzaamheden of opdrachten zelfstandig of in teamverband uit te voeren. Studenten bieden u op hun beurt een frisse en onbevangen blik op zaken.  

Via onderstaande interessegebieden vindt u onze opleidingen, inclusief contactgegevens. Heeft u een vraag over een opleiding? Neem dan contact met ons op. Samen bekijken we of er een match is tussen uw opdracht en de wensen en eisen die de opleiding stelt aan een opdracht. Sluiten uw opdracht en de opleiding goed op elkaar aan? Dan maken we een vervolgafspraak zodat we de opdracht online kunnen zetten. Op deze manier weet de student dat de stage beschikbaar is. Vanaf dat moment kunnen studenten contact met u opnemen. Wanneer uw vraagstuk beter past bij één van onze andere opleidingen, brengen wij u in contact met de desbetreffende opleiding. Klik op onderstaande knop en ontdek ons aanbod. Bij vragen kan contact opgenomen worden met team Externe Relaties van De Haagse Hogeschool.

Kies interessegebied

De Haagse Hogeschool Pro

Secretariaat 

T: 070 445 8900 
E: mpc-info@hhs.nl

Domeinen: 
Business & Management   
Finance & Risk   
Organization & Employabilty 

Technologie, Innovatie & Samenleving (Den Haag)

Voor de opleidingen:

  • Bouwkunde (B)
  • Civiele Techniek (CT)
  • Industrial Design Engineering (IDE)
  • Industrial Design Engineering (IPO)
  • Process and Food Technology (PFT)
  • Ruimtelijke Ontwikkeling/Climate & Management

Medewerker stage- en relatiebeheer
Sharon de Haas
06 - 12 29 40 42
s.g.dehaas@hhs.nl

Technologie, Innovatie & Samenleving (Delft)

Voor de opleidingen:

  • Elektrotechniek
  • Mechatronica
  • Technische Bedrijfskunde (TBK)
  • Technische Natuurkunde (TN)
  • Toegepaste Wiskunde (TW)
  • Werktuigbouwkunde (W)

Medewerker stage- en relatiebeheer
Miranda Prins  
015 - 260 63 75  
delft-stageadministratie@hhs.nl
Betafactory 

Sociaal Werk & Educatie
  • Externe Betrekkingen Social Work en Pedagogiek

swe-eb@hhs.nl 

  • Opleiding tot Leraar Basisonderwijs (PABO) 

Stagecoördinator  
Rosanne Brinkhuis
pabo-praktijk@hhs.nl

  • Pedagogiek (PED)

Coördinator Propedeuse 
Susanne Compos-Stals 
070 – 445 83 37 
S.M.P.H.Stals@hhs.nl 

Coördinator tweede jaars stages
Job Veldkamp 

Coördinator vierde jaars stages
Marieke Beckerman-Wagner 
M.Beckerman-Wagner@hhs.nl

Coördinator Hoofdfase 
Elke Fuchs  070 – 445 81 87 
E.E.fuchs@hhs.nl  

  • Social Work (SW)

Coördinator Praktijkervaring Propedeuse 
Gaby Weij 
06 – 39 08 21 74 
G.Weij@hhs.nl  

Coördinator Praktijk 2e jaar 
Loes Koelewijn 
06 -39 08 08 21 
M.I.Koelewijn@hhs.nl  

Coördinator Praktijk 3e jaar 
Jan-Martijn Knip 
06 – 39 08 08 29 
J.M.Knip@hhs.nl 

Coördinator Praktijk 4e jaar  
Jan-Martijn Knip
J.M.Knip@hhs.nl 
Loes Koelewijn 
M.I.Koelewijn@hhs.nl 

Management & Organisatie

Voor de opleidingen:

  • Bedrijfskunde (BK)
  • Communicatie (CO)
  • European Studies (ES)
  • Facility Management (FM)
  • Human Resource Management (HRM)
  • International Communication Management (ICM)

Stage- en Afstudeerbureau  
MO-Onstage@hhs.nl 

IT & Design

Voor de opleidingen:

  • Communication & Multimedia Design (CMD)
  • HBO-ICT
  • User Experience Design (UXD)

Praktijkbureau ITD @Work
Hanny van Wieringen 
Telefoon:  06-42220143 / 06-43159676
Email: itd-onstage@hhs.nl

Gezondheid, Voeding & Sport
  • Stagebureau Huidtherapie

Emmelie Duine-Blok
06 - 28 37 48 63
huidtherapie-stage@hhs.nl

  • Mens en Techniek | Bewegingstechnologie 

Stagecoordinator
Manon Kessels
m.l.c.Kessels@hhs.nl 
06 - 18 98 94 97

Afstudeercoordinator
Hanneke Braakhuis
h.e.m.braakhuis@hhs.nl
Jorine Koopman
j.koopman@hhs.nl

  • Opleiding tot Leraar Lichamelijke Opvoeding (HALO)

Ellen Poot 
06 - 89 99 01 46  
E.Y.Poot@hhs.nl 

  • Opleiding tot Verpleegkundige (HBO-V) 

Margreet Gravesteijn  
070 - 445 8728  
M.C.Gravesteijn@hhs.nl 

  • Sportkunde

Tom Roovers  
06 - 28 80 28 12  
t.roovers@hhs.nl 

  • Voeding en Dietetiek (VD) 

Marianne Goedhart-van der Pijl  
06 - 8681 25 13 
stagebureau-vd@hhs.nl 

Business, Finance & Marketing
  • Accountancy (AC)

+31 (06) - 39 07 22 88
AFM-Praktijk@hhs.nl  

  • Commerciele Economie (CE) 

+31 (0)6 - 39 08 06 66 
CE-praktijk@hhs.nl  

  • Finance & Control (FC)

+31 (0)6 - 39 07 22 88
AFM-Praktijk@hhs.nl 

  • International Business (IB) 

+ 31 (0)6 - 34 52 64 83
IBMS-Internship@hhs.nl 

  • Ondernemerschap & Retailmanagement (voorheen SBRM) 

 +31 (0)6 - 39 08 06 66 
sbrm-praktijkbureau@hhs.nl

Bestuur, Recht en Veiligheid

Voor de opleidingen:

  • Bestuurskunde / Overheidsmanagement (BO) 
  • International Public Policy and Leadership (IPPL)
  • HBO-Rechten (HBO-R)

Algemene vragen

BRV-Onstage@hhs.nl

Medewerker Stage - en Relatiebeheer

Erik van der Laan
06 - 57 87 08 96 / 06 - 10 29 83 07
E.E.A.vanderlaan@hhs.nl

Voor de opleidingen:

  • Integrale Veiligheidskunde (IVK)
  • Safety and Security Management Studies (SSMS)
  • International and European Law (LAW)

Algemene vragen

BRV-Onstage@hhs.nl

Medewerker Stage - en Relatiebeheer

Joyce Pijnappel
06 - 18 53 54 69
jpijnappel@hhs.nl