Breadcrumb
Proefstuderen bij Mechatronica voltijd
Welkom!
Welkom op de proefstudeerpagina van de opleiding Mechatronica. Hier vind je de informatie die je nodig hebt om jouw proefstudeerdag tot een succes te maken. Lees het programma alvast goed door en bereid je voor op de colleges die je te wachten staan. Zo kom je weer een stap verder bij het maken van een goede studiekeuze.
Waar en wanneer?
- Datum: donderdag 19 november 2026
- Waar: vestiging Delft
- Lunch wordt verzorgd door de opleiding
- Heb je vragen over het programma? Mail dan naar: Vera Barfi, [email protected]
Programma
Hieronder vind je het programma van de proefstudeerdag. Het proefstuderen van Mechatronica wordt gezamenlijk met de opleiding Elektrotechniek georganiseerd.
| Onderdeel | Tijd |
|---|---|
| Inloop & ontvangst in de hal | 9:00 - 9:30 |
Programma van de opleiding We starten de dag met een uitdagende en interactieve opdracht in de werkplaats, waarbij je samen met je groepsleden aan de slag gaat. Na de gezamenlijke opening begint het project. Aan de hand van korte, praktijkgerichte lessen en opdrachten maak je kennis met de opleiding Mechatronica en ontdek je hoe wij onderwijs vormgeven. Daarnaast krijg je inzicht in de overeenkomsten en verschillen tussen diverse technische opleidingen. Tijdens het programma ga je zelf aan de slag met het ontwerpen en realiseren van een eenvoudig mechatronisch product. Zo ervaar je hoe theorie en praktijk samenkomen en hoe je technische kennis direct kunt toepassen. We sluiten de dag af met een spannende wedstrijd! | |
| Einde programma (incl. drankjes en lekkernijen) | 16:00 |
Tot dan!
Mocht je vragen hebben, mail dan naar [email protected]. Kun je onverwachts toch niet komen? Je kan je afmelden via de link in de bevestigingsmail.