Heb je een vraag?

We helpen je graag!

Iets voor jou?

Ben je een ambitieuze techie, nieuwsgierige doener of gedreven veranderaar? Enthousiast over slimme systemen en micro-elektronica? Bij de 3-jarige bachelor Electrical and Electronic Engineering in Delft leer je ontwerpen en samenwerken aan hightech innovaties die de wereld vooruithelpen.

Deze Engelstalige opleiding aan De Haagse Hogeschool richt zich op de technologische uitdagingen van morgen. Denk aan microchips, duurzame energie en slimme hardware-oplossingen die nodig zijn voor toepassingen als kunstmatige intelligentie, chipmachines en de energiesector.

Je werkt intensief samen met studenten van over de hele wereld en bouwt zo aan je internationale toekomst. In multidisciplinaire teams pak je echte vraagstukken aan, vaak in samenwerking met bedrijven zoals ASML of andere uit de halfgeleiderindustrie.

Wat de opleiding uniek maakt? Het is de enige driejarige Engelstalige bachelor Elektrotechniek. Je leert praktijkgericht, in een hechte community met inspirerende docenten, en werkt samen met topbedrijven. Zo ontdek je niet alleen de kracht van techniek, maar ook die van samenwerking over grenzen heen.

Aan het eind van je studie heb je niet alleen veel technische kennis, maar ook ervaring met echte projecten, teams en bedrijven. Zo ben jij voorbereid op de uitdagende toekomst van morgen en leer je oplossingen bouwen die het leven makkelijker maken en de wereld mooier! Positive energy gegarandeerd!

Alles over toelating

Studie in cijfers

16

uur college per week

4

uur projecten per week

16

uur zelfstudie per week

60

studiepunten per jaar

Inhoud van de studie

Wat ga je doen?

Jaar 1
Jaar 2
Jaar 3

Banen

Wat kun je later worden en wat niet?

Dit word je wel

  • Ontwikkelaar ingebedde systemen 

  • Elektronica Ontwerper 

  • Control Systems Engineer 

  • Test en Validatie Engineer 

  • Field Service Engineer 

  • Technisch Commercieel Ingenieur 

Dit word je niet

  • Theoretisch Natuurkundige 

  • Werktuigbouwkundig Ingenieur 

  • Voltijds Onderzoek wetenschapper 

  • Civiel Ingenieur 

  • IT-helpdeskmedewerker 

  • Softwareontwikkelaar 

Doorstuderen

Na je opleiding Electrical and Electronic Engineering kun je zo aan de slag. Heb je een specifiek doel voor ogen en komt een masterdiploma daarbij van pas, of bevalt het studentenleven gewoon goed? Dan kun je bijvoorbeeld de 1-jarige master Next Level Engineering doen binnen De Haagse. Die is speciaal voor techniekstudenten ontwikkeld en levert je een MSc-titel op. 

Wil je verder leren over quantum computing en quantumtechnologie? Volg dan de master Applied Quantum Technology op 4 verschillende toplocaties! Je kunt ook doorstuderen aan de TU Delft. Voor bijvoorbeeld een master Computer Engineering of Embedded systems. Een andere logische keuze is de TU-master Electrical Engineering. Hiervoor volg je eerst een schakelprogramma van een jaar. We raden meestal aan dit schakelprogramma na je studie Elektrotechniek te doen, maar je kunt ook je minorruimte al gebruiken om wat onderdelen van het programma te doen. 

Praktische info

Wat moet je verder nog weten?

Toch op zoek naar een andere opleiding?

Misschien vind je deze opleidingen ook interessant!

Ga naar Applied Computer Science
Breadcrumb Onze hbo-bachelors Applied Computer Science

Applied Computer Science

  • Bachelor
  • voltijd
  • 3 jaar
Heb jij een vwo- of internationaal diploma en wil je snel aan de slag in de ICT? Volg dan deze versnelde Engelstalige studie.
Ga naar Industrial Design Engineering
Student schetst in de les

Industrial Design Engineering

  • Bachelor
  • voltijd
  • 3 jaar
Met deze Engelstalige opleiding ontwerp jij spiksplinternieuwe producten waar iedereen blij van wordt. Dat is pas co-creatie!
Ga naar Process & Food Technology
Drie studenten in labjassen werken aan praktijk

Process & Food Technology

  • Bachelor
  • voltijd
  • 3 jaar
Tijdens deze Engelstalige opleiding vind je je weg in de wereld van gebruiks- en voedingsmiddelen. Voor vwo'ers in 3 jaar.