Groep studenten die zitten in een hoorcollegezaal

Bij jouw aanmelding voor een opleiding aan De Haagse Hogeschool krijg je de vraag of je een Studiekeuzecheck wilt doen. Je kiest zelf of je hier wél of géén gebruik van maakt. Deelnemen is niet verplicht. Soms nodigen opleidingen je uit voor een kennismaking, de Studiekeuzecheck is daar dan automatisch onderdeel van.

Via verschillende studiekeuzeactiviteiten (bijvoorbeeld de Open Dag of een Meeloopdag) heb je gezocht naar een opleiding die bij jou past. Misschien twijfel je nog over de keuze die je hebt gemaakt. Juist dan is het handig om een Studiekeuzecheck te doen. Daarbij ga je in gesprek met een docent van de opleiding. Samen praat je over de reden waarom je twijfelt. Aan het eind van het gesprek heb je meer informatie over de opleiding en hopen we dat je beter weet of de opleiding bij je past. Tijdens de Studiekeuzecheck krijg je ook een studieadvies van de opleiding. Dit advies is niet bindend, als je voldoet aan de inschrijvingseisen kun je sowieso starten met de studie.

Wil je meer weten over hoe jouw opleiding de Studiekeuzecheck organiseert? Dan kun je gebruik maken van de onderstaande contactgegevens. Door op de opleidingsnaam te klikken kun je ook andere informatie vinden over de opleiding.

 

Business, Finance & Marketing

Opleiding   Vragen?  E-mail  Telefoon
Accountancy Hanneke van Dam ac@hhs.nl 0639082080
Commerciële Economie  Luc Beurskens l.w.j.beurskens@hhs.nl 0610484015
Finance & Control Hanneke van Dam fc@hhs.nl 0639082080
International Business  Poornima Verboom  p.d.verboom@hhs.nl 0639080902 
International Financial Management & Control  Casper Verschoor 

ifmc@hhs.nl

 
Ondernemerschap & Retail Management  Joyce van der Bij orm@hhs.nl 0639080864

Gezondheid, Voeding & Sport

Opleiding   Vragen?  E-mail  Telefoon
HALO Marieke van Bragt halo-pr@hhs.nl 0703052101
HBO-V Chantal Marcus matching-hbov@hhs.nl 0704458380
Huidtherapie Kristie van der Heijden huidtherapie-pr@hhs.nl  
International Sport Management Helmien Rambaldo h.w.rambaldo@hhs.nl  
Mens & Techniek Sandra Koens s.koens@hhs.nl 0648959442
Sportkunde Leo van der Kroft pr-sportkunde@hhs.nl 0648072038
Voeding & Diëtetiek  Yvonne Verbeek vd-voltijd@hhs.nl  

IT & Design

Opleiding   Vragen?  E-mail  Telefoon
Communication & Multimedia Design Johan Jongeneel j.j.jongeneel@hhs.nl

0686805406

0704458400 

Communication and multimedia Design/User Experience Heera Dijk h.l.o.dijk@hhs.nl  
HBO-ICT Joyce van Geest hbo-ict-voorlichting@hhs.nl 0704458400
Applied Data Science & AI Marjolijn de Jager m.m.dejager@hhs.nl

Management & Organisatie

Opleiding   Vragen?  E-mail  Telefoon
Bedrijfskunde Khallil Chetoui K.Chetoui@hhs.nl  
Communicatie Hanna Annaji communicatie@hhs.nl   
European Studies Dave van Ginhoven  europeanstudies@hhs.nl  063908 21 68 
Facility Management   Natalia van Gilst  fm-info@hhs.nl  070445 8123 
Human Resource Management  Ayse Avci
Nienke Aans
Zunaica Phillips
hrmstudent@hhs.nl

0614838026
International Communication Management  Julia Wagenaar study-icm@hhs.nl 

Social Werk & Educatie

Opleiding   Vragen?  E-mail  Telefoon
PABO Nora Daoud n.daoud@hhs.nl 0639080596
Pedagogiek Ilse Naalden
Nadine Roso
i.j.j.c.m.naalden@hhs.nl
n.m.t.roso@hhs.nl
0634236590
0628837895
Social Work Jeroen de Koning sw-opendag@hhs.nl  0614328348

Techniek, Innovatie & Samenleving